Die HGR Sales Team

Klik op 'n e-pos adres te kontak jou HGR verteenwoordiger.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Sales Rep

Foon:
216-906-4002
(866) 447-7117 uitbr. 239

e-pos:
jdonnelly@hgrinc.com

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*

Frank Villa
Frank Villa
Tweetalige verkope Rep

Foon:
216-905-0060
(866) 447-7117 uitbr. 230

e-pos:
FVilla@hgrinc.com

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Sales Rep

Foon:
216-630-5692
(866) 447-7117 uitbr. 228

e-pos:
apringle@hgrinc.com

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*

Nicole Foster
Nicole Foster
Sales Rep

Foon:
216-386-6634
(866) 447-7117 uitbr. 212

e-pos:
nfoster@hgrinc.com

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Sales Rep

Foon:
216-970-4940
(866) 447-7117 uitbr. 210

e-pos:
pgasparro@hgrinc.com

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Sales Rep

Foon:
216-906-9356
(866) 447-7117 uitbr. 209

e-pos:
tom@hgrinc.com

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Sales Rep

Foon:
216-906-3273
(866) 447-7117 uitbr. 240

e-pos:
mmichaels@hgrinc.com

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*

Steve Fischer
Steve Fischer
Sales Rep

Foon:
216-906-2755
(866) 447-7117 uitbr. 231

e-pos:
steve@hgrinc.com

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)



Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Jou boodskap*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Foon:
(866) 447-7117
e-pos:
jfrischkorn@hgrinc.com

Het nie 'n sales rep?

Kontak asseblief Sales Manager Jon Frischkorn.

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)







Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Item nommer
Jou boodskap*

Kontak (Naam van Verteenwoordiger)







Jou naam*
Jou eposadres*
Bevestig U E-Posadres*
Jou telefoonnommer
maatskappynaam
Item nommer
Jou boodskap*